Pasitikdami Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį, Kauno Senamiesčio progimnazijos 5-7 klasių mokiniai rašė sveikinimus savo šaliai.

Lietuvių kalbos mokytojų komisija įvertino mokinių rašyseną ir išrinko gražiausiai rašančiuosius. Penktų klasių grupėje gražiausiu išrinktas Godos Kundrotaitės (5c) raštas, antroji vieta skirta jos klasės draugei Ievai Sabastijauskaitei (5c), o trečioji vieta atiteko 5a klasės mokinei Matėjai Kuokalaitei. Gražiausiai rašančia šeštoke komisija pripažino Justiną Kuzminovaitę (6c), antrąją vietą užėmė Kamila Šatkutė (6c), o trečiąją Elena Jakubauskaitė (6a). Laura Juodytė (7a) tapo gražiausiai rašančia septintoke, antroji vieta atiteko Medai Bagdonavičiūtei (7b), o trečioji Augustei Danilovaitei (7c).

Sveikiname nugalėtojus!