2b klasės mokiniai gražiais darbais puošia savo Tėvynės jubiliejų. Kamilė Mikulevičiūtė tapo laimėtoja Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuotame piešinių konkurse ,,Slidus kelias”.  Jame    dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-2 klasių mokiniai.  Morta Kilpytė ir Ugnė Budrytė tapo laureatėmis Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos- konkurso ,,Žemė- mano namai“,  skirto Pasaulinei Žemės dienai. Konkurse dalyvavo daugiau kaip 300 Kauno miesto moksleivių iš 31 ugdymo įstaigos. Konkursui pateikti 104 kūrybiniai darbai, laureatais išrinkti 33 moksleivių darbai. Jiems buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. Vytautas Štuikys yra puikus krepšininkas, bet labai mėgsta dalyvauti įvairiuose renginiuose. Šiais metais parodė savo gebėjimus meninio skaitymo konkurse ,,Deklamuoju Lietuvai“, skirto Jono Žemaičio – Vytauto 109-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos šimtmečiui paminėti. Mokinys deklamavo Petro Vaičiūno eilėraštį ,,Kur Nemuno upė“. Vaikų pastangomis džiaugiasi ir juos labai palaiko tėveliai. Dovydas Tarnauskas su tėveliu  dalyvavo virtualioje kompiuterinių koliažų parodoje ,,Kovo 11-oji mano šeimoje“. Nuotraukas atsiuntė ir klasės draugai. Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje įteiktas apdovanojimas.