Balandžio 21-osios rytą gausus Senamiesčio progimnazijos bendruomenės būrys susirinko Ramybės parke dalyvauti akcijoje „Kaunas tvarkosi“.

Švarinti savo miesto erdvių nepatingėjo ne tik mokytojai ir vyresniųjų klasių mokiniai, bet ir patys mažiausieji. Puikų pilietiškumo pavyzdį parodė ir mokinių tėveliai, atėję padirbėti kartu su savo vaikais. Šviesus ir saulėtas rytas, parke skambanti muzika, smagus bendravimas su draugais labiau priminė šventę negu darbą. Todėl tvarkymosi valandos neprailgo, gana greitai buvo sugrėbti ir susemti seni lapai, o nuo jų išsivadavusi parko žolė ir pirmieji pavasario žiedai sveikino visus akcijos dalyvius.

Pasidžiaukime, kad kartu galime daug nuveikti, kad mūsų dėka miesto centre esantis Ramybės parkas bus patrauklesnis ir kasryt į darbą skubančiam kauniečiui, ir pirmą kartą jame besilankančiam miesto svečiui…