Kiek skaitai, tiek paaugi.  Skaityti pasakas yra nuostabu, o ją iliustruoti ir dar suvaidinti scenoje – nepakartojamas jausmas. Mokyklos 1-4 klasių mokiniai susidraugavo   su įvairių pasakų veikėjais projekte ,,Iš kokių mes pasakų?“  Pirmąją savaitę visus jungė bendra veikla  ,,Skaitome pasaką“. Antrąją savaitę – ,,Piešiame pasaką“.  Gegužės mėn. 11 dieną vyko mokinių pasirodymai  ,,Vaidiname pasaką“. Daug muzikos, scenoje atgiję snieguolės ir  nykštukas iš pasakos ,,Septynios Snieguolės ir nykštukas“, princesė iš pasakos  ,, Dvylika mėnesių“, katinėlis su savo draugais iš pasakos  ,,Dangus griūva“ ir kiti veikėjai linksmino žiūrovus. Visi kartu atradome ne tik skaitymo džiaugsmą, bet pasakos reikšmę mūsų gyvenime.