2018m. gegužės 14d. Kauno Dainavos progimnazijoje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 kl. mokinių komandų etikos popietė – konkursas „Mokomės etikos žaizdami“ .  Dalyvavo 17 mokyklų  komandų. Senamiesčio progimnaziją atstovavo 5a kl mokinės Simona Nesteckytė, Saulė Gurskytė, Augustė Požerskytė, Urtė Šabanovaitė.  Mokiniai atliko praktines, žaidybines, teksto suvokimo kūrybines ir asmeninio tobulėjimo užduotis.Dirbdami komandomis sustiprino bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus. 5a kl  komanda bendradarbiaudama su  Milikonių  progimnazijos komandos narėmis laimėjo II-ą vietą ir buvo nominuota kūrybiškiausia komanda.   Renginyje patyrėme daug gražių akimirkų, susibičiuliavome su Milikonių moksleivėmis ir buvome apdovanotos praktiniais prizais , bei saldžiomis dovanomis.

Etikos mokytoja metodininkė Daiva Mikučionienė