Gegužės 16 d. mokykloje vyko trečių klasių mokinių šeimų konkursas – Protų mūšis, skirtas Šeimos dienai. Vasariškai nusiteikę dalyviai rinkosi į mokyklos aktų salę. Čia juos daina  ,,Ledų autobusiukas“ pasveikino trečiokai. Burtų keliu dalyviai susiskirstė į tris komandas. Komandoms teko atsakinėti  į įvairiausius klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, garsiais  objektais, žymiais  žmonėmis,  taip pat teko miklinti protus atspėjant įvairias mįsles. Po įnirtingos kovos paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo Mėlynųjų komanda. Mokyklos direktorė padėkojo visiems dalyviams, apdovanojo komandas padėkomis ir saldžiaisiais prizais. Vienybė, stiprybė,  kultūra, palaikymas, bendrystė – tai vertybės, kurios  jungia mūsų mokyklos bendruomenę. Tai pačios smagiausios akimirkos.