Gegužės 31 d. 7a ir 7b  klasių mokiniai kartu su auklėtojomis R.Viščiuviene ir E.Šeškiene bei socialine pedagoge J.Leščiuviene dalyvavo Kauno miesto moksleivių festivalyje „Mokykla be dūmų“.  Mokyklos komanda ,,Senamiesčio pelėdžiukai”, nešini šūkiu ,,Nerūkyki niekada, jei svarbu tau sveikata”, buvo pasiruošę prisijungti prie Kauno miesto mokyklų mokinių eisenos ir įrodyti, kad rūkyti jau seniai nebemadinga.   Susivienijusios Kauno miesto įstaigos minėdamos PASAULINĘ DIENĄ BE TABAKO suorganizavo visą virtinę renginių: akcija „Pūsk burbulus vietoj dūmų“, eisena ir obuolių dalinimas praeiviams senamiesčio gatve „Obuolys vietoj cigaretės“, komandų rungtys. Jos mūsų komandai sekėsi labai gerai. Azartas, gera nuotaika ir puiki motyvacija padėjo festivalyje laimėti antrąją vietą. Kam kvėpuoti plaučius naikinančius dūmus, jeigu galime įkvėpti pavasariškos gaivos?