6c klasės mokiniai besibaigiant mokslo metams savo šeimos narius pakvietė į Šeimos šventę. Smagu, kad susirinko pilna salė svečių.

Šeštokai savo artimiesiems išsakė daug gražių žodžių apie šeimą, artimo meilę, suvaidino vaizdelių apie šeimą pagal Bruno Ferrero kūrybą, dėkojo artimiesiems dainų žodžiais. Tėveliai buvo ne tik žiūrovai, bet ir aktyvūs šventės dalyviai. Jų laukė įvairios varžybos: protų mūšis, kurio metu buvo tikrinama, kaip tėveliai moka šeštos klasės kursą, mergaičių tėčiai varžėsi kasų pynimo varžybose, berniukų tėčiai bandė kuo greičiau užrišti kaklaraiščius, o visos mamos dalyvavo baudų metimo varžybose, kurias mokyklos kieme surengė klasės berniukai.

Šventės dalyvius jungė puiki nuotaika, o svarbiausia, kad visi jautėsi lyg viena didelė šeima.