Pakepinus vasaros saulei, smagu mokytis netradicinėje erdvėje. O pats geriausias būdas įgyti žinių ir pasitikrinti jau turimas – išvykti į kelionę.

Todėl paskutinėmis mokslo metų dienomis jungtinė šeštokų ir septintokų grupė nutarė mokytis kelionėje į Lenkiją. Kad kelias neprailgtų, gidės paraginti mokiniai pasitikrino geografijos, istorijos, literatūros žinias ir ruošė pristatymus apie Lenkiją. Istorijos žinias papildė Žalgirio mūšio vietoje, Marienburgo pilyje. O kiek daug naujų geografijos, istorijos, gamtos, kultūros faktų sužinojo lankydamiesi Gdanske, Sopote, Gdynėje! Atsidūrus už Lietuvos sienos, pravartu buvo ir anglų kalbos žinias pasitikrinti. Tačiau ne tik naujos žinios įprasmino šią kelionę, bet ir smagus buvimas su draugais, įgyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

Turbūt visi kelionės dalyviai pritars, jog smagiausios pamokos vyko paskutinėmis mokslo metų dienomis.