Rugsėjo 21 dieną 2b klasės mokiniai Augustinas Dzindzilevičius, Paulina Marsella, Ema Krištaponytė ir Dorotėja Inčiūraitė, vadovaujami mokytojos  Zitos Bacevičienės dalyvavo Kauno miesto mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Atraskime šimtmečio paveldą Kauno senamiestyje“ , skirto Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui ir Europos kultūros paveldo dienoms paminėti“.

Mobiliosios programėlės pagalba komanda turėjo rasti žymius senamiesčio objektus. Sakoma, kad „savame name ir sienos padeda“. Mums, gyvenantiems ir besimokantiems Kauno senamiestyje atlikti užduotis buvo lengviau, nei komandoms iš kitų Kauno miesto mokyklų. Nors amžiumi ir buvome mažiausi, tačiau 1-4 klasių amžiaus grupėje pavyko iškovoti 1 ąją vietą.

Komando s nariai apdovanoti atminimo medaliais ir padėkos raštais.