Lapkričio 6 dieną Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tai puiki proga ne tik kepti pyragus, bet ir dalintis jais su bendraklasiais, draugais ar mokytojais, aukoti sergantiems vaikams. Šią dieną mūsų progimnazijoje taip pat kvepėjo pyragais, nes  1-5 klasių mokiniai kvietė paskanauti tėvelių ar pačių keptais kepiniais. O kad ši veikla taptų dar prasmingesnė, į svečius pas pačius  mažiausius atvyko  teta Krosnis. Ji su savo padėjėjais vaikams papasakojo, kaip atsiranda miltai, iš kurių mamytės kepa pyragus. Pirmokams buvo įdomu pamatyti javus, rasti skirtumus tarp ruginių ir kvietinių miltų, tačiau labiausiai visus sudomino spragilas.  Pyragai parduoti, paskanauti… Pinigai surinkti ir suskaičiuoti. Šiemet surinkome 409 EUR. Jie bus skiriami vėžiu sergančiais vaikais besirūpinančiai organizacijai „Rugutė“ (www.rugute.lt). Sakoma, kad gerumo niekada nebūna per daug. Jis net tamsiausią dieną nušviečia ir  liūdesį išsklaido. Ačiū už Jūsų gerumą.