Dienos archyvas: 16 Lap 2018

Sėkmė kvadrato varžybose

Kauno Senamiesčio progimnazijos kvadrato komandas, treniruojamas mokytojos Ritos Dūdienės, šiais metais aplankė didelė sėkmė.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai Kauno mokyklų žaidynių 2008 m. g. ir jaunesnių kvadrato varžybose nukeliavo į finalą ir jame liko antri.

5-6  klasių mergaičių kvadrato komanda pusfinalyje liko antra. O šios amžiaus grupės berniukai buvo labai atkaklūs ir finalinėse varžybose užėmė I vietą ir tapo Kauno miesto čempionais. Skaitykite toliau

Tolerancijos dienai paminėti

Lapkričio 16 d. 1 a klasėje vyko pamoka tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti. Ją vedė Emos mama Neringa, kitoje mokykloje dirbanti psichologe. Ji papasakojo vaikams apie psichologo profesiją. Žaidimo metu mokė susipažinti ir susidraugauti. Visi pagamino bendrą darbelį ,,Draugystės pievutė“. Vaikams pamoka labai patiko.

Dėkojame Emos mamytei už nuostabią netradicinę pamoką. Skaitykite toliau

Tolerancijos diena

UNESCO 1995 m. lapkričio 16-ąją paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Kaip ir kasmet, ši reikšminga diena buvo paminėta Kauno Senamiesčio progimnazijoje.

Iš pat ryto mokinių tarybos atstovai prie „Aušros“ gimnazijos durų pasitiko 6-8 klasių mokinius ir mokytojus su pasiūlymu išsitraukti numeriuką. Tokį pat numeriuką gavo trys žmonės ir per dieną turėjo vienas kitą susirasti, o susiradę kartu nusifotografuoti. Taip simboliškai buvo išreikštas žmogaus ėjimas prie žmogaus. O kai kam tai tapo smagia nauja pažintimi. Iki lapkričio 16-osios visos 5-8 klasės išsirinko tolerantiškiausią klasės mergaitę ir berniuką. Skaitykite toliau