Kauno Senamiesčio progimnazijos kvadrato komandas, treniruojamas mokytojos Ritos Dūdienės, šiais metais aplankė didelė sėkmė.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai Kauno mokyklų žaidynių 2008 m. g. ir jaunesnių kvadrato varžybose nukeliavo į finalą ir jame liko antri.

5-6  klasių mergaičių kvadrato komanda pusfinalyje liko antra. O šios amžiaus grupės berniukai buvo labai atkaklūs ir finalinėse varžybose užėmė I vietą ir tapo Kauno miesto čempionais.

Šia pergale varžybos nesibaigė, nes lapkričio 16 d. berniukų komandai teko garbė atstovauti Kauno miestui Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninėse varžybose. Jose berniukai nusileido tik Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos komandai ir liko antri.

Sveikiname mokyklos sportininkus ir jų mokytoją Ritą Dūdienę su pergalėmis ir linkime sportinės sėkmės kitose varžybose.