Gruodžio 4 diena – karjeros ugdymo diena. Tad 8a klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės R.Viščiuvienės,  šią dieną paskyrė Anatomijos muziejaus (LSMU) ekspozicijų apžiūrai bei muziejaus vadovės V.Kriaučiūnienės dėka galėjo geriau pažinti savo kūno sandarą. Ši ekskursija sudomino tuo, kad, anot muziejaus vadovės, tai vieta, kur ,,mirusieji moko gyvuosius“, nes  dovanoti savo kūną medicinos mokslo pažangos labui yra kilnus ir drąsus žingsnis. Edukacinės programos pradžioje progimnazijos mokiniams buvo akcentuota, jog būsimiems medikams svarbu puikiai išmanyti žmogaus kūno sandarą, o tam reikia labai atidžiai išstudijuoti žmogaus anatomiją. To neįmanoma padaryti vien iš vadovėlių ar naudojant šiuolaikines kompiuterines technologijas, tad pirmasis medicinos mokslų pradžiamokslis – tikri eksponatai. Smagu, kad mokiniai galėjo įgauti žinių LSMU aplinkoje, kuri leido pasimatuoti galbūt būsimo medicinos studento suolą. Tai buvo iš tiesų įdomi patirtis, leidžianti aštuntokams atrasti ir pažinti savo kūną, integruoti šias žinias į visumą, augti ir formuotis kaip asmenybei.