Gruodžio 13 dieną Kauno Senamiesčio progimnazijoje vyko akcija „Baltojo angelo diena“, joje dalyvavo 3-8 klasių mokiniai ir mokytojai, akciją inicijavo Lietuvos menų ir mokslo asociacija „Vydūno šviesa“. Baltus angeliukus ir nuoširdžius palinkėjimus artėjančių švenčių proga mokiniai dalijo miesto gyventojams, praeiviams. Pradinukai aplankė ir atskiras įstaigas: trečiokai pabuvojo Lėlių teatre, Raudondvario dvare, Panemunės senelių namuose. Ketvirtokai – Kauno savivaldybės finansų ir ekonomikos skyriuje, Kauno apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, Centro poliklinikoje. 5 a klasės mokiniai šviesius linkėjimus ir baltus angelus dovanojo Kauno miesto Savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojams.

Kiekvienam Dievas paskiria angelą, kuris ant savo delno neša laimę, ant lūpų – meilę, širdyje – tikėjimą, akyse – viltį, tikimės, kad mokinių dovanoti angelai sušildė širdis ir sielą.