Tradiciniu tapęs tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, rengiamas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, globojamas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės – tai graži jau trečius metus besikartojanti šventė, neakivaizdžiai suburianti per tūkstantį vaikų iš įvairiausių pasaulio šalių. Šiemet konkurso rengėjai gavo net 1066 įdomias ir originalias kalėdines miniatiūras iš įvairių Lietuvos bendrojo ugdymo bei specializuotų meno mokyklų, dailės studijų. Konkurse dalyvavo ir mokiniai iš Kroatijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Brazilijos, Rusijos Federacijos ir Baltarusijos.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Džiaugiamės ir sveikiname  Jorintą  Dagytę  ( 3 a kl.)  ir Austėją  Vikonytę  ( 4 c kl.) , kurių atvirukai iš tokios gausybės darbų  buvo atrinkti parodai ir yra  eksponuojami  Lietuvos neformaliojo švietimo centre.