Paskutinę 2018 metų mokslo dieną 8a klasės mokiniai dalyvavo kalėdinių sveikinimų konkurse ,,Nuoširdumas – raktas į žmogaus širdį“. Artėjant gražiausioms metų šventėms mokiniai kūrė sveikinimus bendraklasiams, suvokdami, kad Kalėdų gerumas – tai nėra joks konkretus laikas, tai būsena, kai branginame draugystę, meilę, o savo nuoširdumą nukreipiame į kiekvieną šalia esantį. Juk ši vertybė – žmonių bendravimo pamatas ir pagrindinė sąlyga draugystei. Mokiniai, kūrę nuoširdžiausius sveikinimus, pripažino, kad būti nuoširdžiam – visų pirma būti drąsiam ir nepriklausomam nuo visuomenės nuomonės. Šio konkurso nugalėtojais tapo Urtė Mikučiūnaitė (I vietos laimėtoja), Klaudija Milaševičiūtė (II vietos laimėtoja) ir Nikas Guva (III vietos laimėtojas). Tik nuoširdūs santykiai gali suartinti žmones, įkvėpti juos naujiems siekiams. Konkursą organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasita Viščiuvienė.