Spalvų savaitė

Mieste matome vis daugiau šventinėmis lemputėmis žibančių langų ir vitrinų, vis dažniau girdime skambant kalėdines dainas, tad norisi šiek tiek šventinės nuotaikos įnešti ir į savo progimnaziją. Ta proga mūsų mokykla nusidažė kalėdinėmis spalvomis. Mokinių taryba inicijavo kalėdinių spalvų savaitę, kurios metu mokiniai kiekvieną dieną dėvėjo skirtingų kalėdinių spalvų rūbus. O kad nebūtų nuobodu, buvo paskelbtas konkursas – kiekvieną dieną renkama spalvingiausia klasė nugalėtoja (rezultatus sumavo ir vertino Aistis Kunigonis ir mokytoja Rasita Viščiuvienė).  Pirmadienį visi puošėmės pačia gražiausia kalėdine spalva – žalia. Dienos nugalėtojai – 8a klasės mokiniai. Antradienis nusidažė mėlynai – nugalėtojai – 7c klasės mokiniai. Trečiadienis mūsų mokykloje buvo baltas baltas. Šios dienos laimėtojai net dvi klasės – 8a  ir 6b klasių mokiniai. Raudonasis ketvirtadienis nuteikė pakiliai, šios dienos nugalėtoja  – 6c klasė. Na, o kalėdinis penktadienis visus įsuko į šventinę nuotaiką – mokykloje gausu nykštukų, elfų, senelių, snieguolių. Šios dienos laimėtoja – 7c klasė. Konkurse aktyviai dalyvavo 5b, 6b, 6c, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c klasių mokiniai. Mums pavyko sukurti šventinę nuotaiką.    

Skip to content