Sausio 11 d. Kauno Senamiesčio progimnazijos 7b klasės mokiniai lankėsi Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Agento Mažylio iššūkis“. Programos metu mokiniai leidosi į kitokią kelionę po muziejų. Spręsdami galvosūkius, jie susipažino su tarpukario Lietuvos įvykiais ir asmenybėmis. Teko gerai pasukti galvas, norint išspręsti gautas užduotis. Atlikę visas užduotis ir suradę jų atsakymus parodoje „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ mokiniai gavo apdovanojimus.

Interaktyvios užduotys ir azartinė žaidimo nuotaika smagioje ekspozicijoje leidžia mokiniams išbandyti visus netradicinės istorijos pamokos privalumus, o atradimo džiaugsmas niekuo nenusileidžia profesoriaus Liudo Mažylio Nepriklausomybės Akto suradimo nuotaikai.