Sausio18 dieną  progimnazijoje vyko socialinis  – prevencinis ugdymo projektas ,,AŠ galiu padėti“. Šio projekto užsiėmimai labai aktualūs įvairaus amžiaus mokiniams. 5-6 klasių mokiniai klausė Centro komisariato BPVS D. Joneikio paskaitos  „Elektroninių patyčių prevencija“. Užsiėmimo metu buvo paaiškinta, kaip susidūrus su elektroninėmis patyčiomis mokiniai  turėtų elgtis ir kur kreiptis. Buvo daug kalbama apie suaugusiųjų vaidmenį, sprendžiant įvairias patyčių situacijas. Mokiniai buvo raginami netylėti ir netapti nei patyčias provokuojančiu asmeniu, nei auka, nei stebėtoju. Tuo tarpu 7-8 klasių mokiniams užsiėmimus vedė Kauno arkivyskupijos Šeimos centro savanoriai. Jų paskaitos „Pažink save“  buvo grindžiamos jaunimo lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programa ir pritraukė didžiulį susidomėjimą. Pokalbis apie  žmogaus vertę, unikalumą, savivertę, patyčias skatino mokinius liudyti savąsias vertybes, ragino susimąstyti ne tik apie save, bet ir apie šalia esantį. Mokiniams labai patiko netradicinis pamokų formatas, jie sutartinai teigė, kad tokie užsiėmimai – tai kelias į bendravimo sėkmę.