Vasario 13 dieną ekologinėmis problemomis besidominčių mokinių komanda: 2a klasės mokiniai Rapolas Babilas, Beatričė Žilionytė ,3c klasės mokiniai Monika Maštaraitė, Rokas Staneika ir 4c klasės mokinės Ditė Stulauskaitė ir Ieva Vaitiekūnaitė dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių proto mūšyje „Eko – vaikis“ ir laimėjo trečią vietą. Komandą ruošė mokytojos: Odeta Rudžionienė, Rasa Burbienė, Loreta Kutkienė. Ruošdamiesi proto mūšiui mokiniai susipažino su svarbiausiomis ekologinėmis problemomis, vartojimo kultūra ir atliekų rūšiavimu, maisto tarša, buityje naudojamomis valymo priemonėmis. Savo komandą pavadino ,,Eko protas“. Visiems patiko Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos išradingai organizuotas renginys. Mokėjimas bendradarbiauti  ir domėjimasis ekologija nulėmė puikius rezultatus. Mokiniai buvo apdovanoti trečios vietos diplomais ir nuotaikingomis dovanomis.