2019 metų vasario mėnesio 25 dieną mūsų trys 8 a klasės mokinės: Ugnė Kijauskaitė, Miglė Pažėraitė, Ugnė Ražanskaitė dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių protų mūšio – viktorinoje „My native city Kaunas“ („Kaunas – mano gimtasis miestas“), skirtos Kauno kaip laikinosios sostinės šimtmečiui paminėti. Protų mūšis vyko Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje. Mokinėms padėjo ruoštis istorijos mokytoja Justina Vitkutė ir anglų kalbos mokytoja Ugnė Varnelė. Mokinės turėjo galimybe išbandyti savo istorijos žinias apie gimtąjį miestą Kauną bei pritaikyti jas anglų kalba. Tai buvo puiki proga mokinėms bei mokytojoms pasisemti naujų žinių, gerų emocijų, išbandyti savo jėgas bei puoselėti pilietiškumą.