Dienos archyvas: 27 Vas 2019

Pamokos kitaip

Vasario 27 d.  Kauno Senamiesčio progimnazijoje  vyko pamokos kitaip. Šią netradicinę ugdymo dieną progimnazijos mokiniai kartu su ,,Aušros” gimnazijos mokiniais dalyvavo bendrame projekte ,,Mokomės kitaip. Kūrybinės dirbtuvės“. Šįkart progimnazijos mokiniams pamokas vedė gimnazistai. Tai puiki patirtis ir smagios dalykinės pamokos, kai savo patirtį perduoda bendraamžiai vieni kitiems. Buvo smagu, įdomu ir linksma! Mums labai patiko:)
Karolina Liulytė

Džiaugiamės ir sveikiname mokytoją Daivą Martyncevienę, kuri pagerbta Lietuvos mokslų akademijoje!

Kauno Senamiesčio progimnaziją pasiekė džiugi žinia  – apdovanojimų sulaukė progimnazijoje, Kauno mieste ir Lietuvoje aktyvia veikla pasižymėjusi Kauno Senamiesčio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Daiva Martyncevienė. 2019 m. vasario 27 d. Lietuvos mokslų akademijoje Valstybinė lietuvių kalbos komisija įteikė padėkos raštus ir apdovanojimus už   lietuvių kalbos puoselėjimą  aktyviausiems ir kūrybingiausiems Lietuvių kalbos dienų renginių organizatoriams. Skaitykite toliau