Mokykloje kilus problemai esi bendraklasių užnugaris ir pirmasis varstai auklėtojos ar pavaduotojos kabineto duris? Žinai, kad Tavimi pasitiki? O galbūt jauti, kad galėtum įkvėpti žmones, tačiau dar nespėjai atsiskleisti? Galvoji, kad ir Tau ir Tavo bendraamžiais reikėtų daugiau žinoti apie medijas ir žiniasklaidą? Tokie klausimai buvo svarstomi 8a ir 8c mokinių klasės valandėlių metu, kai vyko mokinių karjeros kompetencijų ugdymas užsiėmime ,,Bendraamžiai bendraamžiams“ (pagal ,,Peer to Peer“ programą). Kristina Užgalytė – projekto ,,Bendraamžių švietėjai“ savanorė  – ragino aštuntokus aktyviai dalyvauti sprendimų priėmimo procese, o klasių vadovės R.Viščiuvienė ir U.Varnelė dalyvaudamos kartu su mokiniais žaidybinėse situacijose drąsino auklėtinius nebijoti viešai išsakyti savo nuomonę ją argumentuojant. Refleksijos metu lektorė mielai atsakė į paaugliams rūpimus klausimus ir labai pagyrė jų brandų požiūrį bei domėjimąsi daugeliu sričių. Mokiniai įsidėmėjo, jog bendraamžių švietimo kredo:

Pasakyk man – aš pamiršiu;
Parodyk man – aš prisiminsiu;
Įtrauk mane – aš suprasiu.