Dienos archyvas: 25 Kov 2019

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2019

Kauno Senamiesčio progimnazijos mokiniai ir mokytojai įsitraukė į organizuojamas „BE PATYČIŲ“ veiklas. Kovo 4, 6, 8 dienomis svečiavosi Kauno moksleivių techninės kūrybos centro Medijų krypties skyriaus „KADRAS“ vadovas Ivanas Kuzminas su komanda. 5-7 klasių moksleiviams buvo pristatyti trumpametražiai mokinių kurti filmukai patyčių tema, vyko diskusijos.

Skaitykite toliau

Užsienio (rusų) kalbos olimpiada progimnazijoje

Kovo 25 d. progimnazijoje vyko užsienio (rusų k.) kalbos olimpiada. Sveikiname nugalėtojus: Aušra Babraitytė, 8c klasės mokinė – I vieta, Ilma Dumčaitytė, 8a klasės mokinė – II vieta, Urtė Mikučiūnaitė, 8a klasės mokinė – III vieta.

Kauno miesto užsienio (rusų k.) kalbos 8 klasių mokinių olimpiadoje balandžio 2 dieną progimnazijai atstovaus Aušra Babraitytė, 8c klasės mokinė. Rengė mokytoja metodininkė Nina Fedotova.

Linkime sėkmės Kauno miesto užsienio (rusų) kalbos olimpiadoje.

Lietuvių kalbos dienų renginiai

Jau ketvirti metai visoje Lietuvoje ir užsienio lietuvių bendruomenėse nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. vyksta Lietuvių kalbos dienų renginiai. Senamiesčio progimnazijos mokiniai, mokytojai ir tėvai taip pat suorganizavo nemažai renginių.

Mokykloje įvyko net trys protų mūšiai. Penktokai, septintokai ir tėvų komandos varžėsi protų mūšiuose „Tėvynės vardas – Lietuva“ ir pasitikrino savo žinias apie gimtąją šalį. Skaitykite toliau