Kauno Senamiesčio progimnazijoje 2019-04-05 vyko  akcija, skirta  populiarinti prevencines   priemones narkotinėms medžiagoms aptikti. Patikrą vykdė   Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnysis bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis. Atlikti 7-8 klasių mokinių patikrinimai dėl galimos sąsajos su narkotinėmis medžiagomis. Specialiu lakmuso popieriumi, apdirbtu  aerozoliu, buvo patikrinta, ar per pastarąsias tris dienas nebuvo sąlyčio su narkotinėmis medžiagomis.

Rezultatai nudžiugino. Narkotinėmis medžiagomis suteptų rankų nerasta. Džaiugiamės, kad moksleiviai  laikosi susitarimo. Ačiū Kauno visuomenės sveikatos biuro vadovybei už suteiktą galimybę naudotis testais.