Anglų kalbos konkursas „Džiuginanti anglų kalba“

Šių metų balandžio mėn. 10 dieną mūsų mokyklos 7 b klasės mokiniai: Kamilė Smilgiūtė, Matas Račičkas ir Greta Česnulevičiūtė dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Džiuginanti anglų kalba“ („Amusing English“), kuris vyko Kauno Milikonių progimnazijoje. Mokytojos Ugnė Varnelė ir Edita Šeškienė labai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad mūsų mokiniai puikiai pasirodė ir laimėjo III-ąją vietą. Tai buvo puiki patirtis mūsų moksleiviams, nes jie galėjo patobulinti savo anglų kalbos žinias, išbandyti save įvairiuose vaidmenyse: komandos kapitono, aktoriaus, scenaristo, kūrėjo ir daugelyje kitų. Įvairios kūrybinės užduotys sutelkė komandą, skatino mąstyti ir veikti kūrybiškai, kėlė iššūkių: mokiniai vaidino savo kurtose reklamose, kūrė ketureilius, bandė perteikti sakinius vaidindami

Skip to content