Gegužės 21 d. antrų klasių mokiniai su tėveliais rinkosi į mokyklą dalyvauti orientacinėse varžybose ,,Kaunas – laikinoji sostinė 100”. Kiekviena klasė subūrė savo komandą, sugalvojo pavadinimą,    išsirinko kapitoną. Burtų keliu išsitraukė maršrutą ir išskubėjo ieškoti paslėptų dėlionės detalių. Užuominos maršrutuose skatino paklaidžioti po Senamiesčio gatveles, prisiminti istorinius įvykius, juos įamžinusias Kauno vietas. Orientacinės varžybos – įdomi, loginio mąstymo reikalaujanti veikla.

Komandos su užduotimis susidorojo puikiai. Visi surado paslėptas dėlionės dalis ir grįžę sudėliojo Kauno miesto herbą. Dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir ledais.

Džiaugiamės, kad antrokų tėveliai prisidėjo prie šio renginio, mielai leido laiką su savo vaikais, dalijosi savo žiniomis ir patirtimi.