Birželio 5 d. į Kauno miesto mokinių užsienio kalbų olimpiadų ir konkursų nugalėtojų ir užsienio kalbų mokytojų apdovanojimo šventę,  kuri vyko Kauno Rotušėje,  dvi  mūsų mokyklos mokinės ir jų mokytojos gavo vardinius kvietimus.  8a klasės mokinei  Emai Būdaitei buvo įteiktas prizas už I  vietą  Kauno miesto meninio deklamavimo  konkurse rusų kalba  ir padėka jos mokytojai  Natalijai  Kliorienei. Apdovanuojimas buvo įteiktas  ir 8c klasės mokinei  Aušrai  Babraitytei, užėmusiai  8 – tųjų  klasių mokinių  rusų kalbos olimpiadoje  (miesto ture)  III vietą. Padėka  įteikta ir jos mokytojai  Ninai Fedotovai.

Sveikiname Emą ir Aušrą, kurios garsina mūsų mokyklos vardą, dėkojame  rusų kalbos mokytojoms.