Kai Lietuvą negailestingai alino karščiai, 8a, 8b, 8c ir 7c klasės mokiniai iškeliavo ieškoti gaivesnio oro.
Birželio 14 d. rytą aplankyta Ryga jauniesiems turistams dovanojo vėsų vasaros orą ir didžiausias architektūros, kultūros, istorijos įdomybes. Pasigrožėję „Baltijos perlu“ vadinama Latvijos sostine, mokiniai nuskubėjo į kruizinį laivą ir išplaukė į Švedijos sostinę Stokholmą. Laivas plaukė per naktį, tačiau nuobodžiauti neteko, nes visą vakarą laukė daugybė pramogų ir smagus bendravimas. Šeštadienį Stokholmas pasitiko šiltu, bet gaiviu oru ir karališka didybe. Salose įsikūręs miestas visą dieną džiugino savo istorija, o vakarop ir vėl laukė laivas bei naktinis plaukimas į kitą Baltijos krantą.
Šiek tiek pavargę, bet laimingi ir naujų žinių bei įspūdžių prisirinkę jaunieji turistai grįžo į namus. Lagaminai buvo pilni ne tik lauktuvių, bet ir bendravimo džiaugsmo, naujų atradimų ir įveiktų iššūkių…