Kauno Senamiesčio progimnazijos 7c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Šokam į tėvų klumpes“. Mokiniai tęsia penktoje klasėje pradėtą tradiciją – su būsimomis karjeros galimybėmis susipažinti tėvų darbovietėse.

Projekto pasiūlyta idėja lankytis tėvų darbovietėse septintokams yra įprasta, taigi birželio 18 d. mokiniai papildė darboviečių sąrašą ir apsilankė Miškų institute, kuriame dirba Godos tėtis Mindaugas. O čia laukė nemažai įdomybių. Pavyko ne tik susipažinti su miškininko profesija, mokslininkų darbu, bet ir pasitikrinti bei papildyti biologijos žinias. Septintokų laukė trys skirtingos ekskursijos ir pažintis su miško augalais, gyvūnais ir dirvožemiu. Teko pamatyti laboratorijų įrangą ir mokslininkų darbo sąlygas.

Už turiningai suorganizuotą dieną ir puikų karjeros ugdymą dėkojame tėveliams Kristinai ir Mindaugui Škėmoms.