KINGS OLIMPIADOS KOMANDA PASVEIKINO MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais pavasario semestro KINGS olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų mokyklos vardo garsinimo KINGS olimpiadose prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

Mūsų progimnazijos 2019 pavasario semestro ataskaita:
Matematikos olimpiada:
Dalyvių kvalifikaciniame ture – 110, dalyvių finaliniame ture – 22.
Anglų kalbos olimpiada:
Dalyvių kvalifikaciniame ture – 13, dalyvių finaliniame ture – 9.
Matematikos olimpiada:
Dalyvių kvalifikaciniame ture – 9, dalyvių finaliniame ture – 3.
Norintys dalyvauti 2019 rudens semestro matematikos, anglų kalbos , pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos olimpiadose gali registruotis www.kings.lt
 

Skip to content