Spalio 9 d.  3a ir 4c klasių mokiniai išvyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją ,,Istorinė Lietuvos sostinė – Vilnius“, nes keliaudami krašto istoriją geriau pažinsi ir įsiminsi.

Čežant po kojomis rudens lapams užlipome į Trijų kryžių kalną, sužinojome jo istoriją ir pasigrožėjome Vilniaus miesto panorama. Pėsčiomis nukeliavome iki Gedimino pilies ir skubėjome į Valdovų rūmus, kur dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose: ,,Valdovo valdžios ženklai“ ir ,,Susipažinkime su riteriais“. Vėliau, lankydamiesi LR Seime, ieškojome atsakymų į klausimus apie Lietuvos valstybės valdymo sistemą, įstatymų leidybą. Bandėme išsiaiškinti, ką mes, LR piliečiai, galime naudingo nuveikti savo valstybėje? Mokiniai savo akimis išvydo Sausio 13 -osios atminimo vietą. Parlamente eksponuojami dokumentai, nuotraukos ir interjero dalimi esantys įvairūs simboliai supažindino su valstybės raidą lėmusiais įvykiais. Sužinojome ir pamatėme labai daug. Pabaigoje pakilome į patį aukščiausią statinį Lietuvoje – televizijos bokštą. Vaikai stebėjosi, kad jo aukštis net 326 metrai.

Keliaudami daug sužinojome, daug patyrėme, papildėme savo žinias apie Vilniaus istoriją, valstybės valdymą.