Jau antrą kartą mokyklos kieme įžiebiama Kalėdų eglutė, kuri spindėdama šventine nuotaika kasryt pasitiks, o po pietų į namus palydės kiekvieną didelį ir mažą.

Ankstyvą gruodžio 3-iosios rytą į eglutės įžiebimo šventę susirinko gausus būrys mokinių, mokytojų, tėvelių. Kalėdinėmis dainomis ir šokiais sukūrus šventinę nuotaiką, teko atspėti burtažodį. Kai tik buvo ištartas žodis „vienybė“, eglutė suspindo gražiausiomis spalvomis. Vieningai dirbdamos eglutę papuošė darbščios mokinukų, jų tėvelių ir mokytojų rankos, kurios iš antrinių žaliavų pagamino puikius žaisliukus.

Tebūna eglutės žiburėliai atspindžiai tų ugnelių, kurios žiba mūsų širdyse. O jose tikrai šviečia šventės laukimas, meilė artimui, draugystė, noras padaryti kuo daugiau gerų darbų, suprasti šalia esantį ir pakylėtai pasitikti gražiausias metų šventes…