Šiais žodžiais karjeros ugdymo užsiėmimą ,,Advokato profesijos ypatumai“ pradėjo Adomo Rutkausko mama 5a klasės mokiniams. Mokinio mama jau keletą metų dirba advokato padėjėja ir sėkmingai siekia tapti advokate, todėl ir šios profesijos pristatymas mokiniams buvo ne tik nuoširdus, bet ir įtraukiantis. Mokiniai ir jų klasės vadovė R.Viščiuvienė sužinojo apie advokato ir jo padėjėjo profesijos ypatumus, iš pavyzdžių patys įvertino, kad šis darbas yra doras, reikalaujantis daug kruopštaus darbo ir teisės aktų išmanymo – tai tikrai kilni sritis. Vyraujanti nuomonė, jog advokatu norima tapti daugiausia dėl didelio atlygio, buvo paneigta pateikus pavyzdį, jog advokatai labai daug dirba ,,pro bono“ (lotyniškas posakis, reiškiantis darbą be atlyginimo).  Kad ši profesija taptų labiau suprantama, Adomo mama pasiūlė 5a klasės mokiniams inscenizuoti teismo procesą: mokiniai pasiskirstė vaidmenimis ir laikydamiesi etiketo, reglamentuoto teismo posėdžių salėje, sprendė bylą dėl saldainių pasisavinimo. Smagu, kad, aktyviai įsitraukus mokinių tėvams, galime detaliau susipažinti su įvairiomis profesijomis ir padėti ugdytiniams įgyti šiuolaikiniame darbo pasaulyje aktualias karjeros kompetencijas.