MYLIU LIETUVĄ 2019

Gruodžio 11d. Kauno mieste vyko bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių užsienio (rusų) kalbos konkursas „Myliu Lietuvą“, skirtas laikinosios sostinės šimtmečiui paminėti. Konkurso tikslas –  skatinti kultūrinį ir sociokultūrinį pažinimą, kuris atsiskleidžia mokantis įvairių kalbų, skatinti mokinių kūrybiškumą. Mūsų mokyklai atstovavo 8 klasių mokinių komanda: Karolina Liulytė,  (8b kl. mokinė), Raividas Rozenbergas (8a kl. mokinys), Nojus Markevičius (8b kl. mokinys). Komanda turėjo atlikti 4 užduotis: „Prie Kauno žemėlapio“; „Ką žinai apie Kauną“; „Surask žodį“; „Draugystės diktantas“. Mūsų mokyklos komanda gavo padėką „Už sėkmingai atliktą užduotį „Ką žinai apie Kauną“. Mokinius konkursui ruošė rusų kalbos mokytojos N. Fedotova ir N. Kliorienė. Sveikiname  Karolina, Nojų, Raivydą ir  jų mokytojas!

Skip to content