Gruodžio 18 dieną Senamiesčio progimnazijos bendruomenė susirinko į Padėkos šventę išlydėti besibaigiančių metų, pasidžiaugti atliktais darbais.
Savo kūrybą pristatė ir kalėdinę nuotaiką kūrė mokyklos meno kolektyvai. Visus džiugino šokio namų „Špagatas“ mažosios šokėjos, pop choras „Natelė“, mokyklos vokalinis choras, solistai Martynas Kondrotas, Kristina Rudejevaitė, Jonas Kaminskas, Mantas Gontis, muzikantai Guoda Urbanavičiūtė ir Herbertas Čepinskis. Progimnazijos direktorė Gita Levickienė skaitė Kalėdų Senelio atsiųstus gerų darbų sąrašus ir apdovanojo tolerantiškiausius bei aktyviausius mokyklos mokinius, kalėdinio sveikinimo konkurso laureatus, nusipelniusius mokytojus.
Vieni kitiems padėkoję už bendradarbiavimą, šiltai ir jaukiai pasitikime gražiausias metų šventes.