Sausio 14 d.  vyko Kauno m. 5 – 8 klasių mokinių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas „Senieji Naujieji metai“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis antrąja užsienio kalba, atskleisti mokinių kūrybinius gebėjimus, ugdyti mokinių gebėjimą kalbėti viešai. Konkurso dalyviai ne tik  klausėsi, bet ir patys deklamavo skambius posmus rusų kalba, o komisija išrinko geriausius skaitovus. Komisija vertino dalyvius atsižvelgdama į sceninę laikyseną, originalumą, artistiškumą,  gebėjimą emociškai paveikti klausytojus, aiškiai, gražiai taisyklingai tarti.

Mūsų gimnazijai atstovavo 6a kl. mokinė Kristina Rudejevaitė  ir 8a klasės mokinė Gintėja Šlepikaitė. Kristina Rudejevaitė laimėjo Kauno miesto konkurse III  vietą. Ją ruošė rusų kalbos mokytoja Natalija Kliorienė. Už gražų eilėraščio deklamavimą  Gintėja Šlepikaitė  buvo apdovanota padėka. Ją ruošė rusų kalbos mokytoja Nina Fedotova. Sveikiname mokines ir jų mokytojas.