Mūsų mokykloje tęsiasi projektas ,,Sveikatiada“. Sausio mėnesio iššūkis – grūdiniai produktai . Iššūkį priėmė visų pradinių klasių mokiniai.  Grūdiniai produktai – sveikos mitybos pagrindas. Vaikai žiūrėjo  filmą apie grūdinių produktų naudą organizmui. Sužinojo, kad grūdiniuose produktuose gausu ne tik angliavandenių, bet ir mineralinių medžiagų. Mokėsi atpažinti įvairius grūdus, sėklas: smalsiai  apžiūrinėjo pateiktus pavyzdžius.  Kad mūsų mityba būtų vertinga reikia valgyti daugiau grūdų košių, iš visų grūdo dalių miltų pagamintą duoną, javainius ir makaronus, pirmenybę teikti ne baltiems, o natūraliems ryžiams. Vieni pradinukai ragavo pilno grūdo duonelę, kiti virė ir valgė košę.  Vaikams labai patiko šis iššūkis, jie suprato, kad sveika ir naudinga valgyti grūdinius produktus.