Dienos archyvas: 29 Sau 2020

„Proto bokštai“

Praeitą savaitę Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje praūžė Proto mūšių maratonas ,,Proto bokštai‘‘. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos  jungtinė trečiokų komanda:3 b klasės mokiniai Augustinas Dzindzilevičius, Ema Krištaponytė ir 3a klasės mokiniai Rapolas Babilas ir Beatričė Žilionytė. Protų mūšį sudarė keturi etapai po 8 klausimus iš Lietuvos istorijos, sveikos gyvensenos, ekologijos ir saugaus elgesio kelyje. Šaunuoliai komandos nariai nepasimetė ir tarp 18 komandų iškovojo antrąją vietą.

Sveikiname ir linkime sėkmės ateities maratonuose.

Proto bokštai

Sausio 29 d. progimnazijos 1- ų klasių mokinių komanda dalyvavo protų mūšių maratone ,,Proto bokštai“, kurį organizavo A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Mokiniai atsakinėjo į krašto pažinimo, saugaus eismo, sveikos gyvensenos ir gamtos mokslų klausimus. Pasitikrino savo žinias ir patyrė daug gerų emocijų. Skaitykite toliau