Mūsų  progimnazijos mokiniai tradiciškai dalyvauja respublikiniuose konkursuose „Tavo žvigsnis“ ir „Kalbų kengūra“

Sveikiname progimnazijos jaunuosius vertėjus, kurie dalyvavo 2020 metų „Tavo žvilgsnis“ respublikiniame projekte!

Diplomus  už labai gerai atliktą vertimą iš rusų k. į lietuvių k. gavo Grantas Raškevičius  (8a kl.) ir  Kamilė Kunigauskaitė (8a kl.) (mokinius ruošė  mokytoja Nina Fedotova),  Karolina Liulytė (8b kl.)  (mokinę ruošė mokytoja Natalija Kliorienė).

Džiaugiamės,  kad konkurse „Kalbų kengūra“ dalyvavo nemažai mokinių, kurie galėjo praktiškai pritaikyti savo užsienio kalbų žinias.

Sveikiname anglų „Kalbos kengūros“ nugalėtojus!

Mokytojos Daivos Pūkienės paruoštus mokinius:  Emiliją Platūkytę (6b kl.),   Barborą Benetytė (8c kl.),   Kotryna Masiukaitę (8c kl.) /Auksinės kengūros diplomas/;

Mokytojos Editos Šeškienės paruoštus mokinius: Gabiją Mickūnaitę (8c kl.),   Rimantę Kelpšaitę (8c kl.),   Rusnę Staniulytę (8c kl.),   Roką Misevičių (6a kl.) /Auksinės kengūros diplomas/,   Mantą Mikėną (5a kl.),   Godą Blekaitytę (5a kl.) /Sidabrinės kengūros diplomas/, Martiną Kondrotą (6a kl.),   Mantą Lukaševičių (5a kl.),    Vilių Miliūną (5a kl.),   Viktoriją Krištaponytę (5b kl.),   Eleną Segalavičiūtę (5b kl.),   Barborą Vitkausaitę (5b kl.) / anglų kalbos pagyrimo raštas/.

Mokytojos Jolantos Petravičienės paruoštus mokinius:   Justą Abakevičių (6b kl.)/ Sidabrinės kengūros diplomas/,   Andreja Afanasjeva (6b kl.)/ Oranžinės kengūros diplomas/.

Mokytojos Dovilės Bakienės  4c kl. mokinę Geistę Vainoriūtę/ Sidabrinės kengūros diplomas/.

Sveikinam rusų „Kalbų kengūros“ nugalėtojus!

Mokytojos Ninos Fedotovos  paruoštus mokinius:  Kamilę Kunigauskaitę ( 8a kl.), Gintėją Šlepikaitę ( 8a kl.) / Auksinės kengūros diplomas/.

Mokytojos Natalijos Kliorienės paruoštus mokinius: Kristiną Rudejevaitę (6a kl.), Karoliną Liulytę ( 8b kl.) / Auksinės kengūros diplomas/, Karolį Tamulionį ( 7c kl.)/ pagyrimo raštas.

Dalyvavimas projektuose skatina moksleivius mokytis, moko mąstyti, dirbti savarankiškai.

Kalbų grupės mokytojos.