Kovo – balandžio mėnesiais vyko respublikinė pradinių klasių mokinių virtuali paroda-konkursas „Gyvybės medis“. Parodą – konkursą organizavo Kauno „Ryto“ pradinė mokykla. Parodos virtualioje erdvėje 1-4 klasių mokiniai kūrė darbus Gyvybės medžio tema. Konkursui pateikti 60 darbų iš 22 respublikos ugdymo įstaigų. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 1a, 1 c ir 3 a kl. mokiniai.  Komisija vertindama darbus žinojo tik darbo pavadinimą ir klasę. Vertinimo komisija atrinko 12 darbų laureatų. Džiaugiamės ir sveikiname. Laureatais tapo :

1. Matas Sabastijauskas, 1c kl., “Pavasaris“, mokytoja Loreta Kutkienė.
  2. Smiltė Dvilaitytė, 1c kl., “Tulpės žydi”, mokytoja Loreta Kutkienė.
  3. Deimantė Augonytė, 3a kl., „Mano medis“, mokytoja Odeta Rudžionienė.

Virtualios parodos lankytojai tai pat turėjo galimybę balsuoti už labiausiai patikusį piešinį:
289 balsai – Marija Meškutavičiūtė, 1a kl., ,,Gyvybės medis”, mokytoja Eglė Brazaitienė.