Birželio 22 d. Krašto apsaugos ministerijos Baltojoje salėje įvyko mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ laureatų apdovanojimo ceremonija. Džiaugiamės 8c klasės mokine, Auguste Švedaite, pelniusia specialųjį prizą už rašinį anglų kalba. Mokinę konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Petravičienė.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi NATO veikla ir jos svarba Lietuvos saugumui, sustiprinti jų žinias nacionalinio saugumo ir gynybos, atsparumo šiuolaikinėms grėsmėms, moderniųjų laikų istorijos klausimais, ugdyti mokinių pilietiškumą, lavinti jų kūrybiškumą ir bendrąsias kompetencijas.

„Smagu matyti, kad šis konkursas sulaukia nemažo jaunimo dėmesio. Krašto apsaugos ministerijai svarbu, kad jauni žmonės domėtųsi Lietuvos saugumu. Taip pamažu įsitraukiama į valstybės gyvenimą, tampama atsakingais ir aktyviais piliečiais. Mūsų pilietiškumas – saugios valstybės pagrindas“, – ceremonijoje kalbėjo krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus.

Renginyje taip pat dalyvavo JAV ir Lenkijos ambasadų Lietuvoje atstovai.