3a, 3b ir 3c  klasių mokiniai dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitėje, kuri skirta skaitymo skatinimui,  pasakojamosios tradicijos puoselėjimui ir pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra. Nepaisant to, kad esame skirtingose pasaulio vietose, mus visus suvienija bendra idėja ir buvimas tos pačios skaitymo bendruomenės dalimi. Šių metų skaitymų tema yra „Šiaurės šalys ir pasaulis”.

Mokiniai domėjosi, kurios šalys priskiriamos šiam projektui, kurie žinomiausi šių šalių knygų rašytojai. Visą lapkričio mėnesį trečiokai skaitė knygas ir paruošė kūrybinį darbą.

Gruodžio 3 d. vyko šventinė trečiokų popietė, kurioje 3 c klasės mokinys Vytautas Stepukonis pristatė skaidres apie švedų rašytoją A. Lindgren. Mokyklos bibliotekininkė  J. Paunksnienė apibendrino projektą ir apdovanojo klases.