Baigėsi Kauno miesto 5-10 klasių mokinių (užsienio) rusų kalbos praktinis projektas „Literatūrinė uogienė“, trukęs vieną mėnesį.  Projekto tikslas – ugdyti mokinių komunikavimo, iniciatyvumo  ir kūrybingumo kompetencijas.  Projekto uždaviniai:

• domėtis kultūriniais reiškiniais;
  • įgyvendinti įtraukiojo ugdymo principus;
  • kūrybingai įgyvendinti sumanymus, naudoti įvairias priemones.

Projekto dalyviai  – 8a klasės mokiniai,  mokinių tėvai.

I etapas – per lietuvių kalbos pamoką mokiniai ruošė pristatymą apie žinomą rusų rašytoją L. Tolstojų, akcentuojant jo asmenybės bruožus. Atliko vertimus.

II etapas – integracija su daile. Mokiniai kūrė iliustracijas pagal rašytojo kūrinius, skirtus vaikams.

III etapas – integracija su technologijomis.  Pagal senovinį L. Tolstojaus šeimos receptą mokykloje ir namuose su šeima  mokiniai virė apelsinų uogienę.

IV etapas – „saldžioji“ projekto dalis. Refleksija. Visi  klasės mokiniai degustavo uogienę, vaišinosi arbata, dalinosi mintimis apie projektą, dalyvavimą veiklose. Štai vienas iš pasisakymų „Visa šį veikla mus sutelkė į vieną būrį. Padėjo pasijusti bendruomenės, savo mokyklos šeimos nariais.“

Kartu su 8a klasės mokiniais projekte dalyvavo mokytojos I. Stepukonienė, V. Gužienė, R. Kvedarienė, N, Kliorienė.