Lapkričio 9 dieną vyko 3 klasių mokinių , ketinančių dalyvauti eilėraščių anglų kalba „Poetry Competition -2018“ konkurse peržiūra – atranka. Mokiniai stengėsi raiškiai, su intonacija deklamuoti pasiriktus eilėraščius. Vieniems sekėsi geriau, kitiems  sunkiau. Komisija pasitarusi atstovauti mūsų progimnaziją išrinko 3a klasės mokinę Patriciją Noreikytę ( mokytoja Aušra Pilkienė ) ir 3c klasės mokinę Geistę Vainoriūtę ( mokytoja Dovilė Bakienė). Linkime mergaitėms sėkmės tolimesniame etape.

Geistė Vainoriūtė, 3c klasės mokinė ir Patricija Noreikytė, 3a klasės mokinė dalyvavo Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vykusiame trečių klasių mokinių eilėraščių konkurso anglų kalba Poetry Competition – 2018 II-ajame ture.