1,2% GPM  FINANSINĖ PARAMA

Mieli bendruomenės nariai (tėveliai, globėjai, mokytojai, rėmėjai)

Nuoširdžiai dėkojame, kad pasinaudodami  GPM paramos galimybe, paramą skyrėte Kauno Senamiesčio progimnazijai. Už skirtas lėšas buvo  įrengta įgarsinimo sistema visose progimnazijos erdvėse.

Todėl vėl prašome Jūsų prisidėti prie progimnazijos mokinių edukacinių aplinkų gerinimo.

Labai prašome Jūsų pervesti  1,2% GPM į progimnazijos sąskaitą.

Progimnazijos rekvizitai:

Įmonės kodas: 191816085,

Nemuno g. 12, Kaunas,

Banko sąskaita: LT614010042500976280,

Bankas: Luminor Bank AB, banko kodas 40100

Pastaba: progimnazijos sąskaitos nurodyti nereikia.

Apsisprendusius paremti progimnaziją 1,2% GPM, parašome užpildyti prašymo formą FR0512-04 (v.4).

Naudojantis elektronine bankininkyste užpildyti prašymą ir teikti VMI adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

Dėkojame už paramą!

Kaip skirti pajamų mokesčio dalį paramai e. būdu?

Informuojame, kad remiantis Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos užpildymo ir pateikimo taisyklėmis[1], nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

Pažymime, kad gyventojų užpildyti popieriniai prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas. Primename, kad paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.