Progimnazijos išskirtinumas

Pirmoji užsienio kalba  – anglų kalba. Mokoma nuo 1 klasės, 4-8 klasėse skiriama viena papildoma savaitinė pamoka.

Antroji užsienio kalba – rusų, vokiečių. Nuo 2023m. rugsėjo – prancūzų kalba.

Kalbų būreliai – ispanų, kinų kalbos. Nuo 2023 m. rugsėjo – italų, japonų kalbos.

2022 m. gegužės 12 d. progimnazija pripažinta Sveikatą stiprinančia mokykla, kurioje pasitelkiant progimnazijos bendruomenę ir socialinius partnerius ugdomi sveikos gyvensenos įgūdžiai, kuriama mokyklos bendruomenės sveikatai palanki fizinė ir psichosocialinė aplinka.

Organizuojamos įvairios veiklos:

–        „Europos mokyklų sporto diena“ , kurios tikslas skatinti fizinį aktyvumą, išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas ir sporto šakas bei sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių.

–        Baseino lankymas per fizinio ugdymo pamokas.

–        Judriosios pertraukos, kurių metu  visi mokiniai norintys kartu su šokių mokytoja šoka, užsiima kita fizine veikla.

–        Beactive judriosios pertraukos.

–        Solidarumo bėgimas.

–        Dalyvavimas konkurse „Sveikatingumo pertrauka“.

–        Dalyvavimas protų mūšyje – viktorinoje „Geros savijautos link“.

–        Seminarai „Savęs pažinimo kelionė“, emocinės sveikatos.

–        Dalyvavimas nacionaliniame judumo iššūkyje.

–        Žygiai.

–      Pertraukos: arbatos gėrimo, sveiko užkančio.

–      Minėjimas pasaulinės vandens dienos, pripildant gertuves vandens su vaisiais.

–        Kitos veiklos.