2018-2019

Respublikinio piešinių konkurso ,,Aš- Juozas – Tumas – Vaižgantas“ lauretė 8b klasės mokinė Meda Bagdonavičiūtė ( mokytoja Rasita Viščiuvienė)

Kauno miesto mokinių kūrybos eilėraščių iliustracijų konkurso III vietos laimėtoja 4c klasės mokinė Mila Račkauskaitė ( mokytoja Loreta Kutkienė)

Kauno miesto golfo varžybų V vietos laimėtojų komanda: 4b klasės mokiniai Leonardas Sottilotta, Lukas Gutauskas ir 4c klasės mokiniai Normantas Pranevičius, Herkus Markvaldas, Marius Cirulis (mokytoja Rita Dūdienė)

Kauno miesto mokyklų 5-8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados VIII vietos laimėtoja 6c klasės mokinė  Goda Kundrotaitė (mokytoja Daiva Martyncevienė), IX vietos laimėtoja 8b klasės mokinė Kamilė Kaluinaitė (mokytoja Rasita Viščiuvienė)

Kauno miesto 7 klasių mokinių anglų kalbos konkurso „Amusing English – 2019“ III vietos laimėtojų komanda 7b klasės mokiniai Kamilė Smilgiūtė, Matas Račickas ir Greta Česnulevičiūtė (mokytojos Ugnė Varnelė ir Edita Šeškienė)

Kauno miesto 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados III vietos laimėtoja 8c klasės mokinė Aušra Babraitytė (mokytoja Nina Fedotova)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokinių konkurso „Gamtos pasaulis“, skirto profesoriaus R. Kazlausko atminimui, IV vietos laimėtoja 6a klasės mokinė Simona Nesteckytė (mokytojas Eugenijus Skirgaila).

Respublikinio  4 klasių mokinių pateikčių anglų kalba čempionato „English Speech Championship -2019“ II vietos laimėtoja 4c klasės mokinė Ieva Vaitiekūnaitė ( mokytoja Dovilė Bakienė )

Tarptautinio festivalio „Sapni piepildas“ Latvijoje I vietos laimėtojai popchoras „Natelė“ ( mokytoja Jovita Murauskaitė – Pavlikovičienė)

Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-2 klasių mokinių piešinių konkurso „Slidus kelias“ laureatai 1a klasės mokinys Herkus Baranauskis (mokytoja Virginija Januškienė) ir 2a klasės mokinė Deimantė Augonytė (mokytoja Odeta Rudžionienė)

8-osios geografijos olimpiados „Mano gaublys“ 6-8 klasių mokiniams II vietos laimėtojas 6a klasės mokinys Matas Lukoševičius ( mokytojas Eugenijus Skirgaila)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų badmintono sporto žaidynių VI vietos (vienete) laimėtojas 5c klasės mokinys Jurgis Jatulis ( mokytoja Rita Dūdienė)

Kauno miesto ir rajono moksleivių 14-ojo Dainų konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės 100-čiui, II vietos laimėtojas  6a klasės mokinys Jonas Kaminskas  (mokytojas dainius Druskis)

Respublikinės Lietuvos mokinių muzikos olimpiados IV vietos laimėtojas 6a klasės mokinys Jonas Kaminskas (mokytojas dainius Druskis)

Kauno miesto bendrojo ir neformalaus ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių protų mūšio „Eko- vaikis“ III vietos laimėtojai 2a klasės mokiniai Rapolas Babilas, Beatričė Žilionytė ,3c klasės mokiniai Monika Maštaraitė, Rokas Staneika ir 4c klasės mokinės Ditė Stulauskaitė ir Ieva Vaitiekūnaitė ( mokytojos Odeta Rudžionienė, Rasa Burbienė, Loreta Kutkienė)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų užsienio (rusų) kalbos 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Mažųjų eilės rusų kalba“ I vietos laimėtoja 8b klasės mokinė Ema Būdaitė (mokytoja Natalija Kliorienė)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių „Vokiškų dainų konkurso 2018“ IV vietos laimėtojas 6a klasės mokinys Jonas Kaminskas ( mokytojai Ingrida Stanienė ir Dainius Druskis)

7  – osios Lietuvos mokinių muzikos olimpiados II (miesto) etapo II vietos laimėtojas 6a klasės mokinys Jonas Kaminskas ir III vietos laimėtojas 7b klasės mokinys Mantas Gontis ( mokytojas Dainius Druskis)

Tarptautinio antrų ( pradinių ) klasių  mokinių trumpų vaizdo reportažų anglų kalba konkurso „Mano geriausias draugas“ III vietos laimėtoja 2a klasės mokinė Gabija Gudaitė ( mokytoja Dovilė Bakienė)

Tarptautinio kompiuterinių piešinių pradinių klasių mokinių ir jų šeimų konkurso pagal poeto Maironio kūrinį „Jūratė ir Kąstytis“ III vietos diplomu už meninius gebėjimus ir kompiuterinį raštingumą apdovanotas 4a klasės mokinys Mantas Mikėnas (mokytoja Eglė Brazaitienė)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių viktorinos „Gamta žmogui- gamta ateičiai“, skirtos prof. Tado Ivanausko 136-osios gimimo metinėms paminėti II vietos laimėtojai 7b  klasės mokiniai Kamilė Smilgiūtė, Saulė Kokaitė, Aja Čiutaitė, Margiris Lazauskas (mokytojas Eugenijus Skirgaila)

Tarptautinio 1-4 klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurso „Ir aš mažas buvau“ I vietos laimėtoja 4c klasės mokinė Austėja Vikonytė  (mokytoja Loreta Kutkienė)

Kauno miesto trečių klasių mokinių ir jų šeimos narių konkurso ,,Sumani šeima“ II vietos laimėtojai: 3b klasės mokiniai Raulynaitis Pijus su mama Inga bei Tarnauskas Dovydas su tėčiu Remigijumi (mokytoja Jolanta Grigaitienė)

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro protų mūšio „Aš, tu ir pasaulis“ III vietos laimėtojų
komanda Rimantė Kelpšaitė (7c klasė), Elzė Nacevičiūtė (7c klasė), Goda Škėmaitė (7c) ir Aistis Kunigonis (8a klasė) 

Kauno miesto 8-9 klasių mokinių užsienio (rusų) kalbos  konkurso ,,Myliu Lietuvą“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti , III vietos  laimėtojų komanda Ema Būdaitė ( 8b klasė) , Aušra Babraitytė ( 8c klasė) ir  Matas Kuras ( 8c klasė). Mokytojos Natalija Kliorienė ir Nina Fedotova.

Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybų  I vietos ir Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninių varžybų  II vietos laimėtojų komanda: Vytis Mackevičius (5b), Vytis Jegerskas (5b),  Vėjas Brazys (5b), Dovydas Jončas (5b), Titas Beržinis (6a), Domantas Bumbulis (6a), Karolis Butkus (6a), Tautvydas Gečionis (6a), Lukas Gačionis (6a), Rokas Bernotas (6b),  Vytautas Šnipas (6b),  Emilijus Puidokas (6b),  Augustas Augonis (6c). Mokytoja Rita Dūdienė.

Kauno miesto mokyklų žaidynių 2008m. ir jaunesnių kvadrato varžybų II vietos laimėtojų komanada:Jurgis Želionis (4a), Joris Jarockis (4a), Jokūbas Kočėnas (4b), Donatas Vimbaras (4b), Algirdas Padegimas (4c),Zigmas Petraitis (4c),Guoda Urbonavičiūtė(4a), Greta Vaikauskaitė (4a), Sofija Padegimaitė (4a), Saulė Gūžytė (4b), Miglė  Bagdonaitė (4b),Sandra Ivanauskaitė (4c). Mokytoja Rita Dūdienė.

Kauno miesto mokinių kultūrinio orientavimosi konkurso „Atraskime šimtmečio paveldą Kauno senamiestyje“,  skirto Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui ir Europos kultūros paveldo dienoms paminėti I vietos 1-4 klasių amžiaus grupėje laimėtojai 2b klasės mokiniai Augustinas Dzindzilevičius, Paulina Marsella, Ema Krištaponytė ir Dorotėja Inčiūraitė ( mokytoja Zita Bacevičienė)