2023-2024

Respublikinio piešinių konkurso „Rieduliukas“ III vietos  laimėtoja 1d klasės mokinė Dominyka Litvinaitė ( mokytoja E. Lozoraitytė)

Kauno rajono ir Kauno miesto ilgalaikio projekto ,,Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės, taikant IKT įrankius“ 3 – 4 klasių mokinių skaitymo konkurso ,,Kas aš toks“ II vietos laimėtoja 3 b klasės mokinė Jonė Bukauskaitė ( mokytoja Z. Bacevičienė)

Respublikinio vaikų kūrybos konkurso ,,Mano svajonių šuniukas“ laureatė 3 b klasės mokinė Skaistė Kalvynaitė ( mokytoja Z. Bacevičienė)

Kauno miesto mokyklų žaidynių 2013 metų gimimo  kvadrato varžybų  4-6 vietos laimėtojų komanda 4a klasės mokiniai Vanesa Simanavičiūtė, Ema Kazlauskaitė, Olivija Kajackaitė, Matas Grybauskas, 4b klasės mokiniai  Laurita Molokanovaitė, Vėjas Urbonas,  Augustas Račkauskas, 4c klasės mokiniai Kotryna Gustaitytė, Goda Aleknaitė, Gabrielė Jurevičiūtė, Adelė Klimaitytė, Robertas Norvilas, Rokas Žukauskas, Adomas Sakalauskas, 5a klasės mokiniai Ieva Kajokaitė, Augustas Krikva ( mokytojai R. Dūdienė, A.Kanovalovas)

Kauno m. 7-8 kl. protų mūšio ,,Poetas Bernardas Brazdžionis tarpukario Kaune“  II vietos laimėtojų komanda 7a klasės mokiniai Milda Gadeikytė, Laura Mecelicaitė, Austėja Rūkaitė, Auksė Švenčionytė.(mokytoja D. Martyncevienė)

Kauno arkivyskupijos 5 klasių mokinių tikybos viktorinos „Saliamono dirbtuvės” II vietos laimėtoja 5d klasės mokinė Ūla Sisimbajevaitė (mokytoja D. Butkevičienė)

Kauno miesto ugdymo įstaigų 5 – 8 klasių matematikos olimpiadoje IV vietos laimėtoja Milda Gadeikytė (mokytojas Marius Mineikis)

Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 3–8 klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos meninio skaitymo konkurso  „Blow, blow the winter wind“ 5-6 klasių pogrupio I vietos laimėtoja  5d klasės mokinė Rusnė Vaitkutė, VI vietos laimėtoja 5a klasės mokinė Dovilė Varnaitė (mokytoja U. Varnelė)

Respublikinio 4 klasių mokinių pateikčių anglų kalba konkurso „ „ENGLISH SPEECH CHAMPIONSHIP – 2024“ III vietos laimėtoja 4c klasės mokinė Vaiva Dargvainytė ( mokytoja D. Bakienė)

Respublikinio mokinių erdvinio konstravimo konkurso „Mano draugas – robotas“ 1-2 klasių grupės II vietos laimėtojas 1a klasės mokinys Giedrius Simonaitis (mokytoja E. Brazaitienė)

Tarptautinio matematikos konkurso “Pangea 2024” II etapo III vietos laimėtojos 1c klasės mokinė Nikolė Marija Volbikaitė  ir  1d klasės mokinė Elena Vaivaraitė  (mokytojos L. Kutkienė ir E. Lozoraitytė)